Drewniane etui Galaxy Note 10 Plus

Cechy prezentu

Kto szuka idealnego prezentu dla bliskiej osoby, powinien postawić na drewniane etui Galaxy Note 10 Plus! To fantastyczny produkt, który spełni oczekiwania wszystkich – jest idealny tak dla pań, jak i dla panów, dla młodzieży i dla starszych. Wyjątkowa estetyka sprawia, że z takiego podarunku na pewno ucieszy się każdy fan rozwiązań nietuzinkowych i modnych. Jednocześnie jest to gadżet bardzo solidny. Prócz części wykonanej z drewna, obudowa ma poliwęglanowe plecy, a także silikonowe zabezpieczenia, które znalazły zastosowanie na wszystkich czterech bokach telefonu. W rezultacie obudowa znakomicie chroni smartfon, jak również dodaje mu jeszcze więcej szyku! To produkt, który łączy klasykę z nowoczesnością!

Drewniane etui Galaxy Note 10 Plus – niepowtarzalny prezent 

Każdy kawałek, użyty do wykonania obudowy, jest niepowtarzalny, dlatego też zaletą drewnianego etui Galaxy Note 10 Plus jest jego unikalność. Nie ma drugiego, identycznego, co tylko dodaje prezentowi niezwykłości. Jest to bardzo wygodna w użytkowaniu obudowa, która w niektórych modelach została ozdobiona grawerem. To szansa na jeszcze większe dopasowanie etui, który może posiadać na przykład dekorację w formie róży wiatrów, kotwicy, lisa, wilka czy niedźwiedzia. Ręcznie szlifowana i lakierowana obudowa to wspaniały prezent dla bliskiej osoby!

, 19.10.2020, 07:26

Ale mega jest to drewniane etui Galaxy Note 10 Plus. Wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu, więc jestem bardzo zadowolony. Super wybór.


, 25.11.2020, 15:22

To jest to! Etui drewniane Samsung Note 10 Plus to był bardzo dobry wybór. Nigdy jeszcze nie widziałem bardziej doprecyzowanego etui, każdy szczegół jest dopracowany, szacunek!


, 16.03.2021, 10:36

Moja mama narzekała, że nie ma ładnego etui na swojego Galaxy Note 10 Plus - etui drewniane, jakie jej sprezentowałam, okazała się idealnym trafem. :)Ładowanie danych ...