Drewniane etui Galaxy Note 10 Lite

Cechy prezentu

Drewnianego etui Galaxy Note 10 Lite możemy użyć do każdego telefonu tego typu. Drewniane etui pojawiły się na rynku akcesoriów gadżetowych całkiem niedawno. W przeciwieństwie do produktów plastikowych czy silikonowych takie osłony są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. To właśnie ich wyjątkowość jest ich głównym wyróżnikiem. W związku z tym, że drewno nie jest tworzywem sztucznym, pokrowce są wykonywane w sposób unikalny, a tym samym każdy z nich jest na swój sposób jedyny.

Drewniane etui Galaxy Note 10 Lite – ekologia i wygoda

Drewniane etui Galaxy Note 10 Lite możemy użyć jako unikalny prezent. Drewno to doskonały materiał dla projektantów, więc można na nim nanieść dowolny wzór lub grawer, co uczyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Jest to materiał przyjazny dla środowiska, który nie wydziela szkodliwych toksyn. Produkt jest w pełni bezpieczny dla człowieka, jest to szczególnie ważne w przypadkach, gdy w domu mieszka dziecko. Takie etui wygodnie leży na telefonie, nie blokuje dostępu do ekranu i przycisków, a także chroni gadżet przed kurzem i wilgocią.

, 20.10.2020, 14:52

Spodobało mi się to etui drewniane Samsung Note 10 Lite z motywem zwierzęcym. Nie widziałem wcześniej drewnianych etui, więc tym bardziej byłem zachwycony.


, 29.11.2021, 08:49

Kiedy zobaczyłem drewniane etui Galaxy Note 10 Lite, od razu wiedziałem, że to idealny wybór dla mojego telefonu. Kupiłem z grawerem, według mnie przyciąga bardzo oko.Ładowanie danych ...