Drewniane etui Galaxy Note 10

Cechy prezentu

Wielu użytkowników telefonów doceniło już zalety, które ma drewniane etui Galaxy Note 10. Dbałość o środowisko to z pewnością jeden z najlepszych powodów, dla których ludzie wybierają tego obudowy iPhone'ów. Zwykłe plastikowe obudowy na iPhone'a pękają lub ulegają zniszczeniu, a użytkownicy wyrzucają je razem ze śmieciami. Wszyscy wiemy, że plastik jest naprawdę szkodliwy dla środowiska, ponieważ jego degradacja zajmuje lata, podczas gdy drewno ulega biodegradacji. W dzisiejszych czasach wiele osób stara się być bardziej świadomym, a jednym z kroków w tym kierunku jest właśnie pokrowiec wykonany z drewna.

Drewniane etui Galaxy Note 10 – wyjątkowy i trwały

Inną zaletą jaką ma drewniane etui Galaxy Note 10 jest wyjątkowość tego materiału. Pokrowce wykonane z plastiku są powszechne, te zrobione z drewna – z pewnością zwrócą uwagę. Są one też bardzo wytrzymałe w porównaniu do zwykłych plastikowych pokrowców. Wiele osób sądzi, że taki pokrowiec na iPhone'a pęka po upadku z niewielkiej wysokości, ale to mit. Taki pokrowiec z łatwością poradzi sobie z każdym upadkiem lub ześlizgnięciem się na podłogę.

, 29.09.2020, 14:28

Kupiłem od Was naprawdę oryginalne drewniane etui Galaxy Note 10. Wygląda lepiej niż na zdjęciu!


, 23.03.2021, 07:28

Kupiłem etui drewniane, Samsung Note 10, którego obecnie posiadam, wygląda z nim bardzo stylowo. Podoba mi się wykonanie i wykończenie obudowy oraz starannie i dokładnie wycięte dziurki na przyciski.


, 29.11.2021, 08:48

Z Galaxy Note 10 etui drewniane komponuje się idealnie! Jest kompatybilne z telefonem i ma antypoślizgową warstwę - mega!Ładowanie danych ...