Drewniane etui Galaxy A51

Cechy prezentu

Drewniane etui Galaxy A51 nie tylko skutecznie ochroni nasz telefon, ale też przyczyniamy się przez nie do zwiększenia ochrony środowiska naturalnego. Doskonale wiadomo, jak szkodliwy jest dla naszej natury plastik. Drewno jest tu naturalną alternatywą i nie przyczynia się do zanieczyszczenia naszej planety. Dodatkowo drewniane pokrowce skutecznie ochronią telefon przed konsekwencjami upadku z wysokości, zarysowania czy zadrapania.

Drewniane etui Galaxy A51 – styl i elegancja

Drewnianym etui Galaxy A51 podkreślimy wyjątkowy styl i charakter naszego nowego telefonu. Od wieków drewno jest uznawane za materiał elegancki i stylowy. To właśnie drewna używa się do produkcji ekskluzywnych mebli czy dodatków. Nie inaczej jest w przypadku pokrowców. Nadają się do każdego rodzaju smartfona i w wyjątkowy sposób podkreślają jego charakter. W odróżnieniu od plastikowych nakładek – nie starzeją się, a czas wpływa wręcz korzystnie na ich wygląd i funkcjonalność. Są idealnym dodatkiem do twojego telefonu Galaxy A51.

, 06.10.2020, 10:10

Chciałem znaleźć drewniane etui Galaxy A51 ze zwierzakami i w końcu mi się udało. Super wybór!


, 16.03.2021, 10:38

Jestem zachwycona tym, jak wygląda etui drewniane Samsung A51. Jest stylowe, eleganckie i designerskie. Cieszę się, że ma silikonowe boki, ponieważ bardzo dobrze tłumi każde uderzenie. Polecam.


, 29.11.2021, 08:59

Szukałam długo czegoś ekstra dla Galaxy A51 - etui drewniane ma najlepszy design, jaki kiedykolwiek widziałam i byłam w stanie sobie wyobrazić. Dzięki bewood!Ładowanie danych ...