Drewniane etui Galaxy A5

Cechy prezentu

Postaw na drewniane etui – Galaxy A5 będzie elegancki i bezpieczny!

Ten smartfon już dawno podbił serca maniaków elektroniki z całego świata. To idealny wybór dla każdego – smartfon z jednej strony jest niedrogi, a z drugiej naprawdę mocny. Dlatego też pogłoski o tym, że koreański mocarz wyraźnie zaznaczył swoją pozycję wśród „średniaków”, wydają się prawdziwe. Poza ceną i mocą, A5 ma jeszcze jeden atut, o którym nie można zapominać. Chodzi oczywiście o design. Wielu zgodzi się z tym, że Galaxy A5 nie odstaje wyglądem od flagowców – nawet tegorocznych. Wniosek? A5 to dobry telefon i warto o niego zadbać!

Najprościej będzie, jeśli użyjesz odpowiedniego case'a. Sęk w tym, że większość produktów oferuje albo przyjemny dla oka design, albo stuprocentowe bezpieczeństwo. Nikt nie lubi takich dylematów. Tak samo, jak nikt nie lubi potłuczonych ekranów, lub smartfonów, które wyglądają jak mała cegiełka. Rozwiązanie jest jedno – drewniane etui, które nie zmusza do żadnych kompromisów!

Widziałeś już etui drewniane? Samsung A50 prezentuje się w nim pierwszorzędnie!

Drewniane etui Galaxy A5 jest niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Odpowiada za to poliwęglan, który został wykorzystany jako baza dla drewna. Na uwagę zasługuje także silikon TPU, który opina smartfon z każdej strony. Dzięki temu chwyt jest pewny i wygodny. Sama praca na urządzeniu jest komfortowa także dzięki drobnostkom, takim jak świetnie zaprojektowane tłoczenia na przyciski oraz szybki dostęp do każdego z portów czy gniazd. Warto wspomnieć także o wyższych krawędziach, dzięki którym ekran jest chroniony przed zarysowaniem. Wszystko to sprawia, że etui uchodzi za kompletne. Koniec z dylematami. My oferujemy Ci wszystko, czego potrzebuje Twój smartfon.

Nie zapomnieliśmy o estetyce. Etui jest niezwykle smukłe i w żaden sposób nie pogrubia smartfona. Dzięki temu Twój smukły Galaxy A5 pozostaje elegancki i delikatny. Co więcej, drewniana obudowa dodaje mu charakteru i sprawia, że telefon nigdy nie przepadnie w tłumie. Zadbają o to unikalne i niezwykle złożone motywy, które przedstawiają najróżniejsze grafiki. Taka różnorodność sprawia, że wybór właściwego etui jest dużo prostszy, ale to nie wszystko. Dzięki temu możesz pokusić się także o stworzenie wyjątkowego prezentu, którego nikt się nie spodziewa. To brzmi dobrze, prawda?

, 03.12.2020, 12:52

Niesamowite! Nigdy nie byłem tak bardzo zadowolony z żadnej obudowy do telefonu! Drewniane etui Galaxy A5 to teraz moja najładniejsze etui, jakie kiedykolwiek okrywało mój telefon.


, 29.11.2021, 09:06

Etui drewniane Samsung A5 przyszło do mnie ekspresowo! W dodatku wygląda lepiej niż w internecie, a układ słojów drewna jest naprawdę niestandardowy co sprawia, że moje etui jest niepowtarzalne :)Ładowanie danych ...