Dream Jump Warszawa

119.00
Kod produktu: PM0733
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Wydarzenie trwa około 30 minut.
Informacje dla oglądających:
Każda osoba realizacją voucher może zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące.
Pogoda:
Niekiedy trudne warunki pogodowe mogą sprawić, że realizacja vouchera nie będzie możliwa. W takich przypadkach istnieje możliwość zarezerwowania innego terminu.
Obowiązujący strój:
Należy pamiętać, aby podczas skoku, mieć na sobie swobodne, niekrępujące ruchów ubrania.
Informacje dodatkowe:
Realizacja vouchera w weekendy między 11:00 a 17:00. Pozostałe dni i godziny w trakcie rezerwacji. Skoki odbywają się z 26 metrowej wieży.
Wymagania:
Skok jest niemożliwy, jeśli waga uczestnika jest większa niż sto dwadzieścia kilogramów. Także kontuzje i wszelkie urazy układu mięśniowo – kostnego są przeciwwskazaniem do wykonania skoku. Przeszkodą jest też ciążą oraz problemy z oddychaniem lub krążeniem. Prezent może być zrealizowany dla osób od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem prawnym / rodzicem.
Lokalizacja:
2wieże, ul. Kupiecka 10
Ważność:
365 dni.

System układu lin oraz faza lotu poziomego to gwarancja bezpieczeństwa dla każdego uczestnika skoku. Dla własnego bezpieczeństwa zabronione jest skakanie pod wpływem alkoholu. Zanim dojdzie do realizacji vouchera, każdy uczestnik zostanie zapoznany ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas skoku. Osoba skacząca zostaje podpięta do lin, które w każdym przypadku są dublowane, co ma być dodatkowym zabezpieczeniem w przypadku awarii. Centralny łącznik znajdujący się na klatce piersiowej, pozwala na równomierne rozłożenie sił podczas hamowania, na całe ciało. W ten sposób skutecznie zredukowane jest uczucie szarpnięcia. Rozciągające się liny, dodatkowo minimalizują wpływ hamowania na nasze ciało.

Pora na dream jump! Warszawa i jej ekstremalne oblicze
 
Marzy Ci się odrobina szaleństwa? To z pewnością pomoże zerwać z nudą i monotonią, które zazwyczaj serwuje codzienność. Odpowiednia porcja adrenaliny i niezapomnianych wrażeń potrafi być najskuteczniejszym lekarstwem w takich sytuacjach i właśnie to chcemy Ci dzisiaj zaproponować. Naszą sugestią jest dream jump. Warszawa i jej Białołęka to cel każdego, kto tęskni za solidną porcją adrenaliny i dreszczem, który niesie ze sobą niesamowitą ekscytację. Ta porcja z pewnością wystarczy, by pokonać szarość i bylejakość.
 
To, co wyróżnia nasze atrakcje od innych, to wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsza technologia. Asekuracyjny układ lin dynamicznych i odpowiedni bloczek pozwalają wydłużyć swobodne spadanie nawet do 90% całej wysokości obiektu. 90%! Emocje, które temu towarzyszą, są po prostu nie do opisania! Euforia co chwile miesza się ze strachem, wszystko zmienia się w zastraszającym tempie. Nie ma jednak osób, które żałowałyby tego. Każdy uczestnik, wracając na ziemię, jest uśmiechnięty od ucha do ucha, a w jego oczach można zobaczyć prawdziwy ogień! To chyba najlepsza rekomendacja, prawda?
 
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort podczas skoku, to najwyższa pora odłożyć wszystkie obawy na bok. Każdy element układu jest zdublowany, co wyklucza przykre incydenty. Mało tego, uprząż jest mocowana na odcinku biodrowo-piersiowym. Łącznik centralny układu lin znajduje się na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu efekt „szarpnięcia” nie jest już uporczywy czy bolesny. Siły, które działają na skocza podczas hamowania, rozkładają się równomiernie na całą powierzchnię ciała. To właśnie delikatne hamowanie sprawia, że nasza oferta jest tak wyjątkowa!
 

Dlaczego właśnie dream jump? Warszawa wie, co to udany prezent!

Ekstremalne przeżycia, solidna porcja adrenaliny i coś zupełnie nowego. Brzmi jak świetny pomysł na prezent, nieprawdaż? Z nami możesz szybko i bezproblemowo przygotować prawdziwy prezent marzeń! Obdarowana osoba zapamięta to na całe życie, a wspomnienia i pamiątki będą wywoływać dobre wspomnienia. Jak przygotować to wszystko? Już tłumaczymy!
 
1. Sprawdź lokalizację i wybierz atrakcję.
2. Wyznacz dogodny termin.
3. Zapłać online i odbierz voucher od kuriera.
4. Podaruj voucher komuś wyjątkowemu.
5. Nie pozwól jej zrezygnować i nagrywaj jej skok!
 
To właśnie Ty stworzysz wyjątkowe zdjęcia i filmiki, które będą krążyć wśród rodziny i znajomych! Musisz jedynie dopilnować, by strach nie przejął kontroli nad skoczkiem! Dodaj mu otuchy swoją obecnością i spraw, że przeżyje przygodę swojego życia! Pamiętaj, im większy strach, tym większą odczuwa się później dumę i satysfakcję. W połączeniu z dziką euforią, jaką gwarantuje taki skok, efekt może być tylko jeden – status najlepszego prezentu pod słońcem.
 
Właśnie tym jest dream jump! Warszawa stwarza niesamowite możliwości i warto z nich korzystać. Odrobina szaleństwa może wnieść zupełnie nowe kolory do Twojej codzienności. Jeśli właśnie tego szukasz, to jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować!
Voucher możesz wykorzystać w innych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 16.05.2020, 11:28

Polecam bo warto!


 

Ładowanie danych ...