Deska do krojenia z imieniem

89.90
Kod produktu: DES004
Przód
2
2
4

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Deska do krojenia z imieniem może zostać potraktowana jako prezent na każdą okazję. Czy to imieniny, święta, urodziny czy na przykład popularna parapetówka. W każdym z tych przypadków będzie doskonale nadawać się na osobisty prezent. Tym bardziej że możemy ją dodatkowo spersonalizować. Oznacza to, że na powierzchni produktu umieścić można dowolny napis czy obraz, który będzie w jakiś sposób związany z obdarowaną osobą.

Deska do krojenia z imieniem - prezent osobisty

Deska do krojenia z imieniem może być wręczona praktycznie każdemu. Wykonana jest z drewna bambusowego. Jednak materiał ten nie jest formalnie uważany za drzewo. Należy do rodziny zbóż, a jej przypominająca drzewo rurkowata łodyga to zdrewniała słoma. Poprzeczne ułożenie włókien powoduje, że płyny powstające w wyniku cięcia nie są wchłaniane przez materiał. Deska tego typu jest odporna na głębokie nacięcia nożem i śmiało można na niej kroić praktycznie wszystko co kroimy w kuchni. Jest odporne na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Dzięki temu przez długi czas będzie służyć wiernie swojemu właścicielowi.

Samo imię jest grawerowane za pomocą lasera. Ten rodzaj grawerunku daje prawie „wieczny” obraz, który nie zmywa się ani nie ściera, ponieważ jest dosłownie wypalany na materiale. Istotną zaletą tej metody nanoszenia personalizacji jest brak mechanicznego oddziaływania na przedmiot. Umożliwia to grawerowanie już gotowych przedmiotów o dowolnym kształcie, w tym części wypukłych i wklęsłych, wyrobów o skomplikowanej geometrii. Taka spersonalizowana deska z imieniem pewnością przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie.

Informacje dodatkowe:

  • drewno bambusowe
  • wymiary: 35 x 25 x 2 cm (długość x szerokość x grubość)
  • grawer: laserowy jednostronny (bardzo trwały)
  • niezalecane mycie w zmywarce

Ze względu na to, że drewno jest materiałem naturalnym, produkt może nieznacznie róźnić się od tego na zdjęciu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 20.12.2020, 12:36

Świetne wykonanie zarówno produktu jak i imienia :)


, 07.12.2020, 09:00

Polecam!


 

Ładowanie danych ...