Deska do krojenia na prezent

89.90
Kod produktu: DES005
Przód
6
3
8

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Deska do krojenia na prezent może zostać wręczona każdemu, kto na przykład właśnie sprowadza się do swojego nowego mieszkania. Produkt ten został wykonany z bambusa. Istnieją różne deski do krojenia z różnych materiałów i kształtów, ale jeśli chodzi o przygotowanie posiłków, żadna z nich nie jest bardziej odpowiednia niż bambusowa.

Bambusowe produkty są wykonane z twardego drewna. Nie tylko będą nam służyć przez długi czas, ale chronią nas również przed szkodliwymi mikroorganizmami i bakteriami, ponieważ są one zaprojektowane w taki sposób, że organizmy nie mogą się w nich rozwijać. To także ekologiczne rozwiązanie. W przeciwieństwie do zwykłego drewna, które może rosnąć nawet do 50 lat, bambus rośnie w krótszym czasie. I można je zbierać od trzech do sześciu lat po posadzeniu. To sprawia, że materiał jest bardzo przyjazny dla środowiska i odnawialny.

Oryginalna deska do krojenia na prezent dla każdego

Deskę do krojenia na prezent możemy też podarować najbliższej nam osobie w dniu jej urodzin. To efekt możliwości wykonania na niej spersonalizowanego nadruku. Ten jest ograniczony jedynie powierzchnią produktu. Sam nadruk zależy jedynie od naszych indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Mogą to być życzenia urodzinowe. W ten sposób produkt stanie się funkcjonalną pamiątką dla obdarowanej osoby. Może to być sentencja, która pasuje do danej osoby lub dowcipna formuła, która się nam z nią kojarzy. Sam nadruk jest wykonywany metodą laserową. Jest trwały, odporny na uszkodzenia i ścieranie. Będzie trwał tak długo, jak długo korzystać będziemy z samego prezentu.

Informacje dodatkowe:

  • drewno bambusowe
  • wymiary: 35 x 25 x 2 cm (długość x szerokość x grubość)
  • grawer: laserowy jednostronny (bardzo trwały)
  • niezalecane mycie w zmywarce

Ze względu na to, że drewno jest materiałem naturalnym, produkt może nieznacznie róźnić się od tego na zdjęciu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 08.09.2022, 11:52

Wszystko ok warto kupić.


, 19.12.2020, 14:46

Deska do krojenia na prezent Jestem pod wrażeniem. Produkt prezentuje się bardzo dobrze i pewnie będzie podobnie się sprawował. Grawer solidny. Można podejrzeć na zdjęciu :)


, 11.12.2020, 11:47

Super upominek wygląda świetnie!


 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezent dla kobiety Prezent dla przyjaciela
 

Ładowanie danych ...