Deska do krojenia dla mamy

89.90
Kod produktu: DES002
Przód
4
4
7
6
4

Jeśli masz problem ze spersonalizowaniem swojego produktu, skontaktuj się z nami.

Infolinia: +48 669 821 351
  Produkt jest dostępny.
  Wysyłka do 2 dni roboczych.
 

Deska do krojenia dla mamy może zostać podarowana najbliższej nam osobie z okazji Dnia Matki, świąt czy urodzin. Ten trwały materiał jest też przyjazny dla środowiska. Do produkcji stosuje się materiał przyjazny dla środowiska - prasowane płyty bambusowe oraz specjalną bezpieczną impregnację, która ma właściwości hydrofobowe i antybakteryjne. Produkty wykonane z tego materiału nie boją się obciążeń temperaturowych - może służyć zarówno jako podstawka na gorące dania, jak i deskę do zamrażania domowych pierogów, nie wpłynie to w żaden sposób na jej właściwości. Mama będzie zadowolona.

Nie odkształca się z upływem czasu. W przeciwieństwie do drewnianych produktów tego typu, które z czasem zaczynają „odkształcać się” pod wpływem wilgoci i ciepła podczas gotowania, bambusowe produkty zachowują swoją płaską powierzchnię. Kolejnym ważnym plusem jest to, że nie zatrzymuje zapachu krojonych na niej produktów. Jest wygodna w użyciu, a także utrzymaniu. Nadaje się do krojenia dowolnych składników do twoich potraw i nie wymagają specjalnej konserwacji - po użyciu wystarczy ją spłukać wodą - wyschnie bardzo szybko.

Spersonalizowana deska do krojenia dla mamy - sklep Suprizo

Deska do krojenia dla mamy może być dodatkowo spersonalizowana. Te jedne z najsilniejszych, najbardziej przyjaznych dla środowiska materiałów, w łatwy sposób możemy opatrzyć stosowną sentencją, dedykacją wygrawerowaną laserem. Nadruk jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przez wiele lat zachowa swój pierwotny wygląd. Dodatkowo takie deski są lekkie, łatwe w użyciu i nie zawierają obcych substancji. W przeciwieństwie do drewnianych nie stwarzają sprzyjających warunków do rozwoju bakterii.

Ponadto nadaje się do recyklingu i jest przyjazna dla środowiska. Spełnia standardy jakości. Jakość wykonania jest gwarancją, że przez wiele lat deska do krojenia będzie służyć mamie, bez pogarszania się jakości, wyglądu i właściwości produktu, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku urządzeń kuchennych narażonych na wilgoć.

Informacje dodatkowe:

  • drewno bambusowe
  • wymiary: 35 x 25 x 2 cm (długość x szerokość x grubość)
  • grawer: laserowy jednostronny (bardzo trwały)
  • niezalecane mycie w zmywarce

Ze względu na to, że drewno jest materiałem naturalnym, produkt może nieznacznie róźnić się od tego na zdjęciu.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 01.12.2022, 12:02

To był trafiony podarunek!


, 22.03.2021, 12:15

Wszystko ok


, 17.03.2021, 22:42

Świetna deska do krojenia. Mama mówi, że sprawdza się bardzo dobrze w kuchni :)


, 20.12.2020, 12:34

Nie spodziewałam się tak solidnej deseczki i przede wszystkim wykonania napisów!


, 06.12.2020, 17:34

Mamusia zadowolona z prezentu także polecam gorąco!


 
Ten produkt świetnie pasuje jako: Prezent na Dzień Mamy
 

Ładowanie danych ...