Degustacja piwa Warszawa

220.00
Kod produktu: PM1027
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Atrakcja będzie trwała około 5 godzin.
Informacje dla oglądających:
Oglądający nie mogą uczestniczyć, może pojawić się jedynie osoba, która została obdarowana prezentem.
Pogoda:
Warunki pogodowe nie wpływają na korzystanie z atrakcji.
Obowiązujący strój:
Dopuszczalny jest dowolny ubiór uczestnika atrakcji.
Informacje dodatkowe:
Kurs jest prowadzony przez doświadczonych degustatorów, którzy od lat zajmują się zarządzaniem procesami związanymi ze szkoleniem degustatorów oraz w zakresie oceny sensorycznej piwa. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Szkolenie w minimum 10 osobowych grupach.
Wymagania:
Należy mieć skończone 18 lat, by brać udział w atrakcji.
Lokalizacja:
Ustalana w trakcie rezerwacji wraz z terminem kursu.
Ważność:
365 dni.

Kurs kiperski i degustacja piwa - Warszawa zaprasza

Degustacja piwa w Warszawie połączona z kursem kiperskim jest polecana przede wszystkim tym, którzy chcieliby poznać historię, proces produkcji i rozlewania tego napoju. W degustacji piwa w Warszawie może uczestniczyć każda dorosła osoba. Samo wydarzenie prowadzone jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Doświadczonemu kiperowi łatwo jest ustalić, czy napój jest zgodny z deklarowanym stylem. Specjalista wie, co wpływa na jego kolor, zapach, smak, gęstość, dlaczego występują nieprzyjemne smaki i aromaty. Opowie nam, w jaki sposób piwo krajowe i importowane jest sprzedawane, hurtowe lub detaliczne, w beczkach, butelkach lub puszkach. Wydarzenie rozpoczyna się od zdefiniowania stylu napoju.

Omówione zostaną szczegółowe cechy, w tym zarówno smak i właściwości wizualne napoju, jak i wskaźniki techniczne (zawartość alkoholu, gęstość, kolor, goryczka). Podczas degustacji złocistych trunków w stolicy dowiemy się też wiele o tym, w jaki sposób należy smakować się tym napojem i w jakiej temperaturze powinien być on podawany. W zimnym browarze nie można rozpoznać negatywnych smaków i zapachów, w zbyt ciepłym - delikatny aromat zanika. Wydarzenie pozwoli nam też zrozumieć, jak ważne jest użycie odpowiednich szklanek i kieliszków. Powinny być wykonane z bezbarwnego przezroczystego szkła, bez pęcherzyków i muszli. Kształt szkła powinien być wydłużony, rozszerzający się na środku i zwężający się u góry.

Zanim udasz się na wydarzenie, pamiętaj, że wcześniej nie należy palić, używać perfum, jeść pikantnych potraw, ponieważ wszystko to osłabia węch, zniekształca smak.

Degustacja piwa Warszawa – korzyści

Degustacja piwa w Warszawie to możliwość poznania techniki smakowania i oceny jakości i aromatu napoju. Ten wlewa się do szklanki na jedną trzecią objętości. Następnie szkło obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, dzięki czemu aromat jego zawartości unosi się na powierzchnię. Wdychaj, oceniaj wrażenia, nagrywaj. Dowiesz się też jak ocenić smak. Doświadczony kiper nauczy nas jak rozpoznać napój i czy pasuje do deklarowanego stylu i właściwości. Zaczniecie od najlżejszych odmian o minimalnej zawartości alkoholu, a skończycie na najsilniejszych. Podane przekąski posłużą do czyszczenia receptorów między kolejnymi trunkami. Degustacja piwa w Warszawie to przede wszystkim rozrywka i relaks oraz zyskanie nowych informacji na temat tego napoju.

Wszystko, co musisz zrobić, to zakupić odpowiedni voucher w naszym sklepie internetowym. Na jego wykorzystanie masz aż pięćset dni. To pozwala ci całkowicie swobodnie wybrać datę i godzinę, kiedy odbędzie się wydarzenie. Może masz ochotę na wyjątkowy prezent na swoje urodziny? Być może chcesz wręczyć komuś voucher i zrobić mu niespodziankę? Wszystko to jest możliwe, bo tylko ty decydujesz, kiedy wykorzystasz zakupiony bon. Samo wydarzenie trwa aż pięć godzin. To wystarczający czas, żeby rozsmakować się w wielu próbkach tego napoju i bez pośpiechu cieszyć się wydarzeniem i relaksować.

Na przebieg wydarzenia nie ma też wpływu pogoda panująca na zewnątrz. Samo miejsce, w którym odbędzie się to niezwykłe wydarzenie, jest przez ciebie i organizatora ustalane indywidualnie. To znowu pozwala na komfort możliwości wyboru miejsca, które będzie najbardziej dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Kurs, który jak wspomnieliśmy, jest prowadzony przez doświadczonych i wykwalifikowanych kiperów, kończy się uzyskaniem certyfikatu, który będzie dla ciebie pamiątką na całe życie. Jedynym wymogiem jest wcześniejsze zarezerwowanie kursu i oczywiście posiadanie vouchera uprawniającego do uczestnictwa w kursie. Warszawa zaprasza na kurs!

Voucher można zrealizować w innych miastach dostępnych dla tej atrakcji w sklepie.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

Masz już ten produkt? Wystaw opinię i pomóż dokonać wyboru innym kupującym.

 

Ładowanie danych ...