Degustacja piwa Szczecin

220.00
Kod produktu: PM0867
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Atrakcja będzie trwała około 5 godzin.
Informacje dla oglądających:
Oglądający nie mogą uczestniczyć, może pojawić się jedynie osoba, która została obdarowana prezentem.
Pogoda:
Warunki pogodowe nie wpływają na korzystanie z atrakcji.
Obowiązujący strój:
Dopuszczalny jest dowolny ubiór uczestnika atrakcji.
Informacje dodatkowe:
Kurs jest prowadzony przez doświadczonych degustatorów, którzy od lat zajmują się zarządzaniem procesami związanymi ze szkoleniem degustatorów oraz w zakresie oceny sensorycznej piwa. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Szkolenie w minimum 10 osobowych grupach.
Wymagania:
Należy mieć skończone 18 lat, by brać udział w atrakcji.
Lokalizacja:
Ustalana w trakcie rezerwacji wraz z terminem kursu.
Ważność:
365 dni.

Kurs kiperski - degustacja piwa Szczecin

Na rynku jest całe mnóstwo napojów alkoholowych, które chciałyby nazywać się piwem, ale tylko niewielka część z nich na takie miano zasługuje, a degustacja piwa w Szczecinie skupia się właśnie na próbowaniu najlepszych z najlepszych propozycji. Smutnym znakiem naszych czasów jest bowiem to, że produkcja masowa wywiera bardzo negatywny wpływ na jakość wielu produktów, z których korzystamy. Sama w sobie produkcja masowa nie jest oczywiście zła.
 
Wręcz przeciwnie, to dzięki niej mamy dużo porządnych rzeczy, a bez niej nasz cały świat byłby nieporównanie biedniejszy. Wszystko to odbywa się jednak kosztem jakości, co czasami jest jak najbardziej do przyjęcia, ale tak jak w tym przypadku, kiedy jakość i przyjemność z obcowania z nią jest dla nas priorytetem, wszelkie kompromisy sprawiają, że sens całego przedsięwzięcia okazuje się niewielki.
 

Degustacja piwa Szczecin - poznaj złocisty trunek

Warto jest skorzystać z atrakcji, jaką jest degustacja piwa w Szczecinie, nawet jeśli nie jest się wielkim koneserem tego napoju. Voucher będzie znakomitym prezentem dla wszystkich osób pełnoletnich, ponieważ główną atrakcją bynajmniej nie jest tutaj alkohol. W degustacji piwa chodzi o poznawanie smaków, które na co dzień są dla nas ukryte, ponieważ dostępne w masowej produkcji trunki mają niewiele wspólnego ze swoimi pierwowzorami. Wyglądają podobnie jak one i nawet w miarę podobnie smakują, ale kiedy uzyska się porównanie z produktami prawdziwymi, przygotowanymi w oparciu o tradycyjne receptury i z najwyższej klasy składników, trudno będzie wrócić do popularnych marek wielkich koncernów.
 
Degustacja ma charakter kursu, ponieważ osoby, które ją prowadzą, to specjaliści zajmujący się degustowaniem piwa zawodowo. Dla osoby korzystającej z atrakcji najważniejsza będzie dobra zabawa i obcowanie z niecodziennym smakiem, ale przy okazji nauczy się ona, czym różnią się różne gatunki produktu oraz w jaki sposób po wyglądzie czy zapachu rozpoznać, że mamy do czynienia z czymś, co jest odpowiedniej jakości. Nie chodzi jedynie o proste kosztowanie, ale o tak zwaną ocenę sensoryczną, która pozwala bardziej zagłębić się w doznaniu, jakim jest degustacja.
 
Z atrakcji mogą skorzystać osoby dorosłe, które nie posiadają żadnych przeciwwskazań medycznych do konsumpcji alkoholu. Wydarzenie, czyli kurs kiperski trwa około 5 godzin i jest przeznaczone tylko dla osoby obdarowanej – nie mogą w nim uczestniczyć osoby trzecie. Voucher jest ważny przez rok. Szczecin zaprasza na kurs kiperski.
 
Voucher można zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach dla tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:33

Polecam. Dobre i wyszukane piwko, bardzo dobrzy kiperzy.


 

Ładowanie danych ...