Degustacja piwa Łódź

220.00
Kod produktu: PM0865
  Produkt chwilowo niedostępny.
 
Czas trwania:
Atrakcja będzie trwała około 5 godzin.
Informacje dla oglądających:
Oglądający nie mogą uczestniczyć, może pojawić się jedynie osoba, która została obdarowana prezentem.
Pogoda:
Warunki pogodowe nie wpływają na korzystanie z atrakcji.
Obowiązujący strój:
Dopuszczalny jest dowolny ubiór uczestnika atrakcji.
Informacje dodatkowe:
Kurs jest prowadzony przez doświadczonych degustatorów, którzy od lat zajmują się zarządzaniem procesami związanymi ze szkoleniem degustatorów oraz w zakresie oceny sensorycznej piwa. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Szkolenie w minimum 10 osobowych grupach.
Wymagania:
Należy mieć skończone 18 lat, by brać udział w atrakcji.
Lokalizacja:
Ustalana w trakcie rezerwacji wraz z terminem kursu.
Ważność:
365 dni.

Degustacja piwa Łódź - kurs który Ci się spodoba

Degustacja piwa w Łodzi to możliwość skorzystania z fenomenalnej okazji posmakowania wielu rodzajów tego napoju podczas specjalnie zorganizowanego wydarzenia.

W ludzkim języku są tysiące maleńkich kubków smakowych. Cząsteczki i jony w roztworze wchodzą do kubków smakowych przez pory i pobudzają receptory. W ostatniej dekadzie badacze dobrze zbadali rodzaje komórek receptorowych (od 50 do 100 komórek na każdą brodę), które postrzegają jeden lub drugi smak. Impuls nerwowy jest następnie przekazywany do mózgu przez włókna nerwowe. To jest mechanizm smaku. Sam zmysł smakowy nie pozwala nam jeszcze rozpoznawać smaku napoju. Dlatego podczas degustacji piwa w Łodzi wykwalifikowani degustatorzy nauczą cię, w jaki sposób odczytywać i dekodować sygnały, jakie płyną z kubków smakowych.

Niewiele osób naprawdę wie, jaka jest różnica między jęczmieniem, a słodem jęczmiennym, a nawet jak wygląda chmiel. Nie każdy z nas wie, czym się różni piwo jasne od ciemnego oprócz koloru i jakie smaki będą dla niego idealne. Takie wydarzenie to doskonała okazja, aby się tego dowiedzieć. Pozwala nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też skosztować tych rodzajów tego złocistego trunku, które wcześniej były nam nieznane.

Degustacja piwa Łódź – wieczór pełen wrażeń

Degustacja piwa w Łodzi jest wydarzeniem dla każdego, kto skończyło osiemnaście lat. Doświadczeni degustatorzy zaprowadzą was do pomieszczenia z naturalnym światłem, abyś mógł właściwie ocenić kolor napoju. Zadbają, aby trunek został rozlany do identycznych, dużych kieliszków, które pozwalają lepiej docenić i zrozumieć smak napoju. Stworzą warunki do idealnej oceny aromatu, smaku i tym samym uzyskania właściwej oceny. Nie musisz się śpieszyć, bo cała atrakcja trwa do pięciu godzin! Dzięki temu będziesz w stanie w komfortowych warunkach ocenić, które rodzaje tego napoju są odpowiednie dla twojego podniebienia. Wszystko, co musisz zrobić to zakupić voucher, który uprawnia cię do wzięcia udziału w wydarzeniu. Taki voucher może być też doskonałym prezentem dla twojego męża, taty, teścia czy przyjaciela.

Z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom złocistego napoju. Ze względu na przystępną cenę vouchera, to też fantastyczny sposób na zorganizowanie urodzin dla kilku osób czy wieczoru kawalerskiego. Musisz jedynie zakupić więcej voucherów i zrealizować je w tym samym czasie. Sam termin wybierasz całkowicie dowolnie. Voucher jest ważny przez pięćset dni, więc nie musisz decydować o tym natychmiast. Wyobraź sobie, że masz ponad rok, aby zorganizować wydarzenie. Musisz jedynie z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować organizatora o chęci udziału w degustacji. Łódź zaprasza na kurs!

Voucher możesz zrealizować w innych dostępnych lokalizacjach tej atrakcji.

Przesyłka Kurierska


Przelew i Karta
Pobranie
 - 18.00 zł
 - 23.00 zł

Paczkomaty INPOST


Przelew i Karta
 - 15,00 zł

DARMOWA DOSTAWA
Przy zamówieniach powyżej 300 zł

, 19.07.2020, 18:31

Myślałem, że już trochę wiem o piwkach, a tu miłe zaskoczenie :)


 

Ładowanie danych ...